Satış & İade

SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

Ana sayfadaki aram satırında, kitap adı veya yazar adı gibi anahtar kelime seçerek aramayı gerçekleştirdiğinizde sonuçlar sıralanmaktadır.

Kitabın detay bölümünden sepete ekleyip alışverişe devam edebilir veya alışverişi tamamlayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Üye iseniz üyeliğiniz üzerinden, değilseniz üye olmadan devam edebilirsiniz.

Teslimat Bilgileri bölümünde Kişisel Bilgilerinizi doldurup ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ile ödeme alanını seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hediye olarak göndermek isterseniz; Kişisel Bilgiler bölümüne göndermek istediğiniz kişi bilgilerini, faturamı farklı adrese gönder seçeneğini seçip kendi bilgilerinizi girip ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ile ödeme alanını seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Verdiğiniz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilip, kargo takip numaranız maille size iletilir.

Lütfen teslimat için seçtiğiniz kargo firmasından size iletilen takip numaranızla siparişinizi takip ediniz.

Hafta Sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

HATALI SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE NE YAPILIR?

İade süresi 14 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte yayınevi adresine gönderilmelidir. Ürünün/ürünlerin  teslim edilmesinden sonra Mesafeli Satış Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin “ç” bendi uyarınca, ürün ambalajının, paketinin, bandının ve benzeri koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde, cayma hakkı kullanılamaz.

TESLİMATTAN KAYNAKLANAN PROBLEMLER NASIL ÇÖZÜLÜR?

Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket kargo firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda yayınevine bildirilmelidir. Myrina Yayınları en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

ÜRETİM-BASIM HATASI VARSA NE YAPMALIYIM?

Kargo gönderimi Myrina Yayınlarına aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte Myrina Yayınları adresine gönderilmelidir. İade ürün Myrina Yayınları adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

İADE ADRESİ

Myrina Yayınları, Yenice Mah. Terme Cad. No. 15/6 40100 KIRŞEHİR

Mail adresi: [email protected]ı.com.tr